QCY T5 Wireless Bluetooth Earphones V5.0 Touch Control Stereo HD talking with 380mAh battery

100 % of buyers enjoyed this product!
Availability: in stock
Color: QCY-T5-Black
Ships From: China
Price:  US $39.80
Sale Price:  US $19.90
from AliExpress
45 days Money back 45 days Money back Returns accepted if product not as described, buyer pays return shipping; or keep the product & agree refund with seller.
On-time Delivery On-time Delivery
Guarantees: On-time Delivery 60 days
F***C
Verified buyer

Ses kalitesi ve baglantı hızı çok güzel. Şarj olayını henüz bilmiyorum. Bi önceki kulaklığım t1c ydi memnundum sadece konuşmada problem vardı. Bunda gayet net şimdilik. Umarım hepte böyle kalır. Tavsiye ediyorum.

A***i
Verified buyer

Ürün 3 haftada Ankara'ya geldi. 15 TL vergi çıktı. Müzik olarak beklentimi fazlasıyla karşıladı. Henüz yeni olduğu icin şarj, telefon görüşmesi ve kullanım kolaylığını kullanınca yeniden yorumlarım. Bu arada elde yarattığı malzeme kalitesi hissiyatı oldukça iyi. Paketlemede kesinlikle çok iyiydi, Kutuda en ufak bi deformasyon yoktu.

Customer
Verified buyer

Ürün 45 günde elime ulaştı. Daha doğrusu ben gidip kargodan aldım. Almasam ne kadar daha sürerdi bilmiyorum. Gerçekten kargo süresi felaket. Bir adet t3 bir adet t5 aldım. İkisi de zarar görmeden ulaştı. t3 ü hediye ettim. Kullanmadım. t5 için kısa değerlendirme yazdım. Bu fiyatlar için bence mükemmel. 30 TL vergi ödedim.

E***t
Verified buyer

Ürünü airpods ile kıyaslama gafletine düşmeyin. Ürün onun 10’da 1’i fiyatına. Fakat şu var gerçekten güzel kulaklık. Baslar eski modellere göre gelişmiş. Ses seviyesi eskilere göre daha iyi çıkıyor. QCY QS1 kullanıyordum, bu ona göre 1,5 hatta 2 kat daha iyi. Kesinlikle alınabilir.

M***r
Verified buyer

14.15 kuruş vergi ödedim. Kara Cumada almıştım 1 aydan fazla sürede geldi.

U***N
Verified buyer

ürün beklediğimden daha iyi kimseyi dinlemeyin gözünüz kapalı alabilirsiniz.

Y***i
Verified buyer

Ürün çok iyi, Çok güzel bir performans sergiliyor. Pahalı bir ürün ile eş değer. 17 gün içinde elime ulaştı. Satıcı ile iletişim kurunuz fiyat aşşağı çekerek satış göstermesi için. Vergi olarak 14.60 tl ödedim. Sadece kılıf yoktu, diğer satıcılar da vardı. Ama herşeye rağmen çok iyi. Arkadaş çevrem benden görünce onlarda sipariş verdi.

C***r
Verified buyer

Ürün fiyatına göre çok çok başarılı müzik dinlemek isteyen kesinlikle almalı mikrofon kalitesi idare eder işte ürün gelmesi 30 gün sürdü gümrükte 10 gün bekledi

Customer
Verified buyer

Arkadaşlar ürün gerçekten çok iyi ses kalitesi olarak. Bası tizi her şeyi yeterli. Bu yorumu tam 1 ay kullandıktan sonra atıyorum. Bu paraya alınabilecek en güzel ürün budur. 23 günde Kocaeli’ye geldi. 15 lira vergisi var. Mikrofonu çok iyi değil, sesin karşıya gitmesi için yol kenarı bir yerdeyseniz azıcık bağırmanız gerekebilir. Sessiz ortamda çok iyi iletir karşıya. Yanında gelen şarj kablosu kötü. Şarj kutusunun göstergesi yok. Daha doğrusu şarja taktığınızda yanan 2 yeşil ışık var ama her zaman aynı şekilde yanıyor. Kulaklıklar şarj olmamaya başladığında kutunun şarjının bittiğini anlıyorsunuz. Alacaklar tereddüt etmesin. Memnun kalacaksınız. Ben memnunum

Shipping Company Shipping Cost Estimated Delivery Time
DHL 3 - 7 days
UPS Expedited 3 - 7 days
EMS 5 - 14 days
Post Air Mail Free Shipping 15 - 45 days
Return Policy If the product you receive is not as described or low quality, the seller promises that you may return it before order completion (when you click "Confirm Order Received" or exceed confirmation timeframe) and receive a full refund. The return shipping fee will be paid by you. Or, you can choose to keep the product and agree the refund amount directly with the seller.

N.B.: If the seller provides the "Longer Protection" service on this product, you may ask for refund up to 15 days after order completion.
Seller Service On-time DeliveryIf you do not receive your purchase within 60 days, you can ask for a full refund before order completion (when you click "Confirm Order Received" or exceed confirmation timeframe).

Most Popular from Category


Price:  US $39.80
Sale Price:  US $19.90
from AliExpress
support@bestofelectro.com